Blog ve Makaleler

2021 Yılı Özel Öğrenci yurdu fiyatları hakkında

2021 Yılı Özel Öğrenci yurdu fiyatları hakkında

2021 yılında yurt fiyatları nasıl olacak? Temiz, Güvenli, Ulaşımı kolay ve Uygun Fiyatlı yurtlar hangileri?

 

Covid 19 pandemisi boyunca zor bir dönem geçiren Yüksek Öğretim ile birlikte Özel Öğrenci Yurtları da bu süreçten fazlasıyla etkilendi.  Tüm dünya genelinde bu tehlikeli salgın ile mücadele ederken, Türkiye’de özellikle son dönemdeki hızlı ve etkili aşılama programı ile iyileşme ile ilgili önemli adımlar atıyoruz.

 

Uzunca bir süre ara vermek zorunda kaldığımız eğitim sürecimize, 2021 döneminde tekrar kavuşacak olmanın heyecanı üniversiteler gibi öğrenci yurtlarını da sarmış durumda.

Ancak tüm bu zorlu süreçten ders dersler çıkararak, daha özenli ve dikkatli bir hazırlık gerekmekte. Öğrencilerimiz tekrar üniversitelerine kavuşurken, en önemli hizmet olan özel öğrenci yurdu seçimini yaparken dikkatli olmalı!

 

Gazi Öğrenci Yurtları olarak, sektörde başarılı bir geçmişe ve deneyime sahip olmamızın bize verdiği tecrübe ile 2021 eğitim yılında sizlere en güvenli, konforlu ve huzurlu bir yurt konaklama deneyimi yaşatmak için tüm önlemleri aldık ve almaya da devam ediyoruz.

 

2021 eğitim yılının, tüm öğrencilerimiz ve eğitim kurumları için sağlık, başarı ve huzur dolu geçmesini temenni ediyoruz.

Devamını oku
Yeni bir döneme, Yepyeni bir Yurt Hizmeti ile giriyoruz.

Yeni bir döneme, Yepyeni bir Yurt Hizmeti ile giriyoruz.

İstanbul Gazi Öğrenci Yurtları olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi (Covid 19) süreci sonrasında, Yenilenen ve modernleşen Yurtlarımız ile sizlere kavuşmayı bekliyoruz.

Yaklaşık bir buçuk yıllık bu zor süreçte, tüm yükseköğrenim kurumları gibi, yurt hizmetlerinde bizler de etkilendik ve siz değerli öğrencilerimizden uzak kaldık.

Ancak tıpkı siz değerli üniversiteliler gibi biz Gazi Yurtları Ailesi olarak da bu süreçte pek çok unsurun anlamını bir kez daha fark ettik.
Kuruluşumuzdan beri değer verdiğimiz;  İnsan hayatının anlamını, Sağlığın, Temizliğin ve Hijyenin ne denli vazgeçilmez olduğunu bir kez daha değerlendirdik kendi içimizde.

İşte tüm bu farkındalıklarımız ile sizlere yepyeni bir Yurt Hizmeti kavramı sunmak için yeni yükseköğretim sezonuna hazırız!

Kovid 19 sürecinin ülkemizde ve tüm dünyada bir an önce sona ermesini ve eski keyifli günlerimize dönmeyi dilerken, henüz tehlikenin tam olarak geçmediğinin bilincinde olarak dikkati elden bırakmadan hataya devam diyoruz…

Devamını oku