Gazi Öğrenci Yurtları

Hakkımızda

Yurdumuz, Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı, milli ve manevi değerlere saygılı, yurdunu ve milletini seven, çağdaş Türk gençlerinin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla açılmıştır.

Gazi Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek öğrenci yurtları çağdaş, modern bilme ve inanca önem veren vatanını ve milletini seven Atatürkçü Türk gençliğinin hizmetindedir.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak Anadolu yakasında Kadıköy ve Bostancı , Avrupa yakasında  Vezneciler , Vefa , Cerrahpaşa ve Beşiktaş şubelerinde hizmet veren gazi yurtları ,  13 yıllık tecrübesi ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurdumuzda, kendinizi sıcak aile ortamında hissedeceksiniz.
Deneyimli ve güleryüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir ortamda bulacaksınız.

Fitnes solonumuzda stres atarak ruh ve beden sağlığınızın gelişimine katkıda bulunacak, bu yolla derslerinizde daha başarılı olacaksınız. Yurdumuz, Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı, milli ve manevi değerlere saygılı, yurdunu ve milletini seven, çağdaş Türk gençlerinin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla açılmıştır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Yükseköğretimde tüm öğrencilerimize, temiz, güvenli, konforlu ve huzurlu bir konaklama ortamı yaratarak, eğitim hayatlarında sadece başarıya odaklanabilmelerini sağlamak.

Misyonumuz

Türk Eğitiminin ve Türk Gençliğinin, en yüksek standartlara ulaşarak, dünya ile rekabette daima önde olmasına katkı sağlamak ve çağın gereklerinin farkında olmak.

Değerlerimiz

Gazi Yurtları milli ve manevi değerlere önem veren, öğrencilerimize konforlu bir ortamda aile sıcaklığı hissettiren ailelerine de güven veren kurumsal yapıda bir kuruluştur.